НОВИНИ жовтень 2019

 Відбірковий етап ХVІІ Всеукраїнського турніру юних правознавців 

В українському ліцеї ім. Т.Г.Шевченка  проводився відбірковий етап ХVІІ Всеукраїнського турніру юних правознавців. У змаганні взяли участь команди, сформовані із учнів 7-11 класів Ізмаїльських шкіл. До складу  нашої команди ввійшли Маврова Кристина, Балаба Микита, Шидер Анастасія. Команда продемонструвала дійсно багаті свої знання із правознавства, показали активну громадянську позицію, бажання у подальшому брати участь у вирішенні соціальних проблем держави. Вражаючий виступ команди ЗОШ №11 

              ПЕРЕМОГА   -  І МІСЦЕ СЕРЕД ШКІЛ.

   До участі у турнірі  залучили  викладачів та студентів-правознавців Придунайської філії МАУП, які ввійшли до складу журі конкурсу.

    В результаті «запеклої», азартної битви переможцями стали команди шкіл № 2 та № 11, які і ввійдуть у команду, котра буде представляти Ізмаїльські школи у ІІ етапі Всеукраїнського турніру.

 "Стежками Історії" - тиждень історії в школі

       Згідно з планом роботи школи та з метою розвитку інтересу учнів до вивчення навчальних предметів з  15 по 19 жовтня в ЗОШ №11 проходив тиждень історії. Учні поринули у світ цікавого «історичного» життя, відчули себе справжніми мандрівниками складних, але захоплюючих стежин минувшини. 

          Впродовж тижня  вчителі історії провели цікаві та змістовні заходи. 16 жовтня 2019 г. вчитель історії Киркова А.Н. організувала для учнів 7-х класів квест «Історія середніх віків». Три команди учнів рухалися по школі за своїм маршрутом. Колір маршруту визначили жеребкуванням. Керівництво квестом здійснювала вчителька з свого кабінету: по телефону отримувала відповіді від капітанів команд та називала наступний пункт руху. Кожна команда пройшла маршрут з 10 зупинками, де відповідала на запитання за навчальним матеріалом 7-го класу. У кожному пункті чергували учні 11-го класу, які були об’єктивними спостерігачами. Переможцями історичного квесту стали  учні 7-В класу.

      Усний журнал  Державна символіка України був проведений учнями 5- Б класу, під керівництвом учителя Надельнюк Діани Олександрівни. Метою заходу було прищеплення учням поваги до держави, традицій та символіки  України,  виховувати активну громадську позицію та патріота держави. Учні школи жваво та зацікавлено сприйняли інформацію, уважно прислуховувались до маленьких ораторів (для п’ятикласників такий виступ першим перед старшими класами).

      В рамках тижня історії, що присвячений дню українського козацтва та Захисника України учні 8-в класу взяли участь в історичному турнірі "Стежками Київської Русі" (вчитель Минковська Марія Василівна).  Учні продемонструвати свої знання історичного матеріалу, вміння аналізувати та порівнювати історичні процеси, робити спроби висловлювати  та обґрунтовувати власну думку з приводу історичних  процесів.

Протягом всього тижня відбувався конкурс стіннівок за тематикою тижня.

    Загалом тиждень видався дуже насиченим і змістовним.  Вся наша  велика шкільна родина живе в історії, живемо історією своєї Батьківщини, родини, свого краю. Людина лише тоді стає активним членом суспільства, коли досконало знає хто вона, звідки,  якого  вона роду.

 “Козацькі забави» – традиційне культурно-спортивне свято

     Традиційно в ЗОШ №11 проводяться «Козацькі забави». Свято приурочене до Дня захисника України, який відзначають у день Покрови Пресвятої Богородиці та українського козацтва - 14 жовтня.  Тож 11 жовтня в спортивній залі зібралися учні 5-х класів та  викладачі нашого закладу. 

     Щоб бути справжнім козаком, треба було добре тренуватися. Але ж козак – дотепна, весела людина. Тому навіть найважчі козацькі тренування завжди перетворювались на веселу забаву. Саме з гумором та жартами гартувалось козацьке тіло для майбутніх перемог.   Учні 5-х класів з великим задоволенням і азартом змагалися в спритності, кмітливості та силі.  Переможці та усі призери змагань нагороджені грамотами.

    «Козацькі забави» викликали шалену хвилю позитивних емоцій в учасників змагань та глядачів. Такі заходи не тільки розвивають і розважають учнів , а й справді виховують їх патріотами, свідомими своєї історичної спадщини, нащадками славних козаків.

 З Днем Вчителя!!!

      5 жовтня під всьому світі відзначають Всесвітній день учителів, а в першу неділю жовтня в Україні відзначається День працівників освіти.

      Учні нашої школи також приєднуються до поздоровлень:

      "Найтепліші і найщиріші поздоровлення з Днем вчителя. Бажаємо натхнення, терпіння, щирих посмішок учнів, подяки від батьків.

Нехай натхненно починається кожен новий день. Будьте здорові, дорогий вчитель, наставник, мудрий порадник.

Спасибі за знання, досвід і душевне тепло."

Жовтень щедрий на барви осінні.
День учителя – свято ж яке!
Тож освітянській великий родині
Шле дітвора вітання палке!
Сьогодні усі надзвичайно красиві,
Тож сонечком сяйте, будьте щасливі!
Ці зустрічі з вами цікаві, охочі,
Щоб зорями сяяли вчительські очі,
А учні у школі трудились на славу,
І вище ваш труд цінувала держава

 Справжній " Сорочинський ярмарок"

Весело, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно - ось як завжди проходить осінній ярмарок у ЗОШ №11 м. Ізмаїла. Так було і 1 жовтня. Від самого ранку і діти , і батьки несли із собою різноманітну смакоту. Всі  товари приготовлені вдома, акуратно упаковані, загорнуті, розфасовані - готові до вживання . Чого тільки не було на столах! На продаж було виставлено випічку різних видів: пиріжки, тістечка, печиво, торти ( все виготовлене своїми руками). Дорослі та малі залюбки продавали та купували . Кожен хотів продати своє та купити щось смачненьке. На один день територія школи перетворилася на справжній " Сорочинський ярмарок"  Кожен клас відрізнявся своєю оригінальністю, усім хотілося привернути увагу саме до своєї продукції. Та який же ярмарок без пісень та запальних танців. Тому після жвавої торгівлі почався час розваг. Учні танцювали та підспівували під українські та сучасні пісні. А загалом, хочеться подякувати за активність, ініціативність та підтримку усім батькам , що із задоволенням долучаються до шкільної справи.

Школа №11 Ізмаїл Одеська область

Адреса: Одеська область, місто Ізмаїл,

 проспект Суворова, 186

Телефони: 7-83-80 (директор),
7-83-70 (заступник з НВР, бухгалтерія)

Мікрорайон

обслуговання 

Деталі

  • Белая иконка facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now