НОВИНИ  вересень 2019

Зустріч з працівниками Національної поліції

Виховання у юних учасників дорожнього руху правил поведінки на дорозі – одне з головних завдань школи. У рамках проведення Всеукраїнського місячника  «Увага! Діти – на дорозі!»  кожного року у ЗОШ №11 м. Ізмаїла проходить традиційний Тиждень безпеки дорожнього руху. 24 вересня, до школи завітали представники ГУ Національної поліції на службовому авто. Діти молодшої школи змогли познайомитися зі справжньою поліцейською машиною, послухати розповідь Івана Георгійовича Бочковарь про професію поліцейського. Іван Георгійович  розповів юним пішоходам про безпечну поведінку на дорозі, про основні дорожні знаки, які повинні знати пішоходи, перевірив знання учнів Правил дорожнього руху для пішохода та велосипедиста та залучив до участі у практичному занятті з безпеки дорожнього руху. Адже поліцейські привезли з собою навчально - практичні матеріали: жилет та регулювальний диск. Діти не просто вивчали правила дорожнього руху, а й  спробували себе в ролі регулювальника дорожнього руху. По закінченню заняття, діти отримали в подарунок корисну розмальовку.

  Адміністрація школи та учнівський колектив вдячні представникам цих служб за співпрацю та високий професіоналізм та сподівається на подальші зустрічі.

Булінг: реалії та шляхи подолання

 Буллінг - досить нове поняття в житті сучасної людини. З повсякденного визначення це слово перетворилося в міжнародний термін і містить в собі ряд соціальних, психологічних, юридичних та педагогічних проблем. І хоча для нас це слово - нове, явище, яке воно означає, на жаль, нам добре відомо, і являє собою одну з актуальних проблем сучасності, що вимагає ретельного вивчення, однак відсутність достатньої інформації про Буллінг є перешкодою для вирішення цієї важливої ​​проблеми.

  Булінг, згідно визначення CDC (Centers for Disease Control and Prevention), -  це будь-яка агресивна поведінка однієї людини чи групи людей, які не є родичами жертви, що повторюється неодноразово або має очевидні передумови для повторення.

 Близько 80% дітей в Україні до 15-річного віку в тій чи іншій формі стають учасниками булінгу (Martsenkovskyi, 2014 р.).

  В нашій школі постійно проводяться бесіди з учнями різної вікової категорії. Так  в рамках Всеукраїнського тижня протидії Булінгу ( 16.09 -  20.09)  представником патрульної поліції Бочковарь Іваном Георгійовичем була проведена бесіда "Кiбербулiнг та булiнг - шляхи подолання. Як не стати жертвою булiнгу. Протидiя булiнгу в учнiвському середовищi" в 10  - 11 класах.

    Своїми враженнями поділилася одна з учениць 10-го класу  - " Обговорення теми Булінгу у школі є дуже важливим. Це явище займає одне з перших місць по кількості випадків знущання над дітьми. Чим більше уваги ми будемо приділяти цій темі, тим більше дітей будуть замислюватися над своїми вчинками, щодо своїх однокласників, бо образити когось можна й несвідомо.

    На мою думку, Іван Георгійович  співробітник патрульної поліції, який проводив з нами бесіду був правий у своїх висловах і дуже правдиво, змістовно розкрив цю тему.  Я вважаю, що залучення Національної поліції України до співбесід у школах буде мотивувати школярів не робити необачливих вчинків, тому що кожен повинен знати закон і яку відповідальність несе за свої вчинки.

  Я сподіваюсь, що після візитів робітників поліції у навчальні заклади нашого міста, кількість дітей, які страждають від булінгу, значно зменшиться."

Всесвітній день прибирання «World cleanup day»

Світове прибирання почнеться 21 вересня 2019 року о 10 годині ранку в Новій Зеландії, пройде крізь 24 часові пояси і завершиться через 36 годин на Гавайських островах. 

Центральна локація в Україні 2019 року акції «Всесвітній день прибирання» – Труханів острів ( м.Київ), 10.00

      У найбільшій  світовій акції в історії земної кулі громадяни більш чим 160 країн вже вдруге об’єднають свої зусилля по вирішенню однієї з найбільш важливих  проблем навколишнього середовища – проблеми не правильного поводження з відходами.

"Акція під назвою World Cleanup Day – це масштабний привід, щоб привернути увагу людей до проблеми забруднення навколишнього середовища та навчити кожного робити внесок у поліпшення глобальної екологічної ситуації. Минулого року до акції долучилися школярі, жителі міст та сіл, корпоративні учасники, власники бізнесів, представники влади та президенти, і це дало результат – міста стали чистіші, а думки людей – екологічні. Тому ми знову робимо заклик до об’єднання та конкретних спільних дій –  21 вересня о 10:00" – говорить Людмила Осипчук, президентка ГО Let’s do it Ukraine. 

     Акція "World Clernup Day" організована в Україні всеукраїнським рухом " Let's do it, Ukraine" спільно з міжнародним рухом "Let's do it" за підтримки міністерства молоді та спорту України Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства освіти та науки України, Українського державного центру позашкільної освіти, та інших партнерів.

       Учні  нашої школи 5-11 класів також прийняли участь у цій акції.

Гастролі Львівського театру в Ізмаїлі:

три вистави - і всі на ура!

   Шанувальники театру нашого міста весь рік чекають гастролей Львівського академічного обласного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича, який привозить щоосені свої чудові постановки, причому, кожен раз нові, ще жодного разу не повторилися. Чекають - тому що це високопрофесійна трупа, це театр в найвищому розумінні цього слова!

      Приємним сюрпризом для багатьох ізмаїльчан стало те, що наш улюблений Львівський академічний театр імені Юрія Дрогобича привіз під час своїх вересневих гастролей не дві вистави, які були на афішах,  а три. Красивий дитячий спектакль - класику жанру, п'єсу по книгам шведської письменниці Астрід Ліндгрен «Три повісті про Малюка і Карлсона», знайомих кожному з дитинства. Новий спектакль «Дитина в подарунок» Львівського академічного обласного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича, який побував 15 вересня в Ізмаїлі, новий не тільки для міста - зовсім недавно він поповнив репертуар театру, який змусив плакати весь зал. Третю постановку, за твором класика української літератури Михайла Коцюбинського «Дорогою ціною», показували в рамках шкільної програми ізмаїльським школярам, ​​і цей спектакль не рекламувався афішами.

     Учні  та вчителі нашої школи також  з великим бажанням ідуть на спектаклі цього театру:  декорації чудові, акторська гра віртуозна, костюми, філігранне відтворення реалій і характеру дійства на сцені - вище всяких похвал!

    Спасибі артистам, приїжджайте до нас ще!

 Свято Першого дзвоника 2019

    2 вересня в нашій школі відбулась урочиста лінійка присвячена "Дню знань"! По традиції, з найгарнішим  символом України - рушником, під бурхливі оплески зустрічали схвильованих першачків. На зустріч із маленькими школярами  завітали казкові герої, які подарували малюкам "ключ від знань", буквар та дзвоник. Головним гостем свята став Писар української мови, який дав настанову навчатись на відмінно!!! Дзвінка українська пісня та національний танок, у виконанні учениць другого та четвертого класів,  стали родзинкою святкової лінійки.Яскравим завершенням свята був веселий флешмоб,у якому прийняли участь учні всієї школи.

Школа №11 Ізмаїл Одеська область

Адреса: Одеська область, місто Ізмаїл,

 проспект Суворова, 186

Телефони: 7-83-80 (директор),
7-83-70 (заступник з НВР, бухгалтерія)

Мікрорайон

обслуговання 

Деталі

  • Белая иконка facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now