Соціально- психологічна служба

Тиждень толерантності в ЗОШ №11

 

        У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, пропаганди принципів терпимості в усіх учасників навчально-виховного процесу з 15 по 22 листопада 2019 рокув ЗОШ №11 І-ІІІ ступенів було проведено ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ під девізом «Толерантність - дорога до миру та співпраці.»

Впродовж тижня робота психологічної служби школи була спрямована на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві, потребу злагоди, повагу до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими, підвищення настрою учасників навчально-виховного процесу, створення ситуацій-успіху для невпевнених учнів та розкриття творчого потенціалу обдарованих дітей.

            Протягом тижня шкільним бібліотекарем Краснонос Т.Л.  було організовано виставку-діалог «Толерантність - запорука людяності», де учні мали змогу знайти цікаву інформацію стосовно толерантності в періодичних виданнях, буклетах та книгах.  

        З учнями 6-8-х класів практичний психолог та  соціальний педагог  провели годину спілкування « Толерантність врятує світ» та анкетування «Чи толерантні Ви?». Діагностичне опитування показало, що більшість учнів знайомі з поняттям «толерантності» та рисами толерантної особистості, з повагою ставляться до людей з різними поглядами, віросповіданням, кольором шкіри та соціальним статусом. 

        Учні  10 класу були присутні на тренінгу під назвою «Дорога до миру і злагоди» з метою розкриття поняття «толерантність», розвитку навичок соціальної поведінки, виховання толерантного ставлення до людей та вміння працювати в групах. 

           В 9-х класах було проведено годину спілкування «Подолаємо булінг разом!!!»

та було проведено анкетування «Твоє відношення до насилля над людиною».

          В 4-В класі практичним психологом  та керівником бібліотечного гуртка було проведено виховний захід з елементами казкотерапії, інсценівка притчі  «Будинок мого серця», з метою профілактики шкільної дезадаптації.
         Соціально-психологічною службою школи був проведений конкурс малюнків серед учнів 5-х класів на тему «Щоб світ добрішим став!», «Емоції у склянці», «Моя долонька толерантності».  
            Тиждень толерантності пройшов активно, весело,творчо та толерантно! 

Школа №11 Ізмаїл Одеська область

Адреса: Одеська область, місто Ізмаїл,

 проспект Суворова, 186

Телефони: 7-83-80 (директор),
7-83-70 (заступник з НВР, бухгалтерія)

Мікрорайон

обслуговання 

Деталі

  • Белая иконка facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now