Адміністрація школи 

  • Захарченко Юрій Маркович  -  виконуючий обов'язки директора школи (з 1 червня 2020)  -  вища категорія - вчитель-методист

  • Матросова Олександра Петрівна  - заступник директора з НВP - вища категорія - вчитель-методист

  • Чимшир Людмила Іванівна  - заступник директора з НВP (початкова школа) -  вища категорія - вчитель-методист

  • Михайленко Валентина Миколаївна - заступник директора з НВP -  І категорія - старший вчитель

  • Надельнюк Діана Олександрівна  - заступник директора з виховної роботи -І категорія 

  • Ткачук Катерина Іванівна  - педагог-організатор - спеціаліст

Соціально-психологічна служба 

  • Вдовиченко Тетяна Іванівна -  практичний психолог - вчитель-методист

  • Летінська Наталя Анатоліївна -соціальний педагог 

Методичне об'єднання

вчителів  початкової школи

  • Бєлова Лариса Савівна - вища категорія - старший вчитель

  • Чимшир Людмила Іванівна - вища категорія - вчитель-методист

  • Захарова Наталія Дмитрівна -  І категорія - старший вчитель

  • Мерліч Алла Василівна - вища категорія - старший вчитель

  • Бішко  Валентина Петрівна - І категорія

  • Артеменко Юлія Олегівна - спеціаліст

  • Литвиненко Інна Павлівна​ -  І категорія

  • Сергаєва  Тетяна Іванівна - ІІ категорія        

  • Топал Наталя  Олександрівна - ІІ категорія

  • Ющенко Людмила Сергіївна  -  ІІ категорія

  • Жекова   Ірина  Анатоліївна -  ІІ категорія 

  • Євдошенко Тетяна Юріївна  - спеціаліст 

  • Разінкіна Тетяна Володимирівна - вища категорія - старший вчитель

  • Кудінова Анастасія Віталіївна - спеціаліст

  • Кіосєва Алла Федорівна -  ІІ категорія 

  • Драхня Євгенія В'ячеславівна - спеціаліст

  • Плугіна Ірина Львовна - спеціаліст

Методичне об'єднання  вчителів

української та російської мови та літератури

  • Райкова  Лілія Миколаївна - вища категорія - старший вчитель

  • Матросова Олександра Петрівна - вища категорія - вчитель-методист

  • Дженкова Марія Борисівна - ІІ категорія 

  • Свистунова Тетяна Віталіївна - І категорія - старший вчитель

  • Величко Катерина Петрівна - ІІ категорія

  • Титаренко Любов  Анатоліївна - спеціаліст

  • Генчева Віра Володимирівна - ІІ категорія

  • Стефогло Лілія Вікторівна - ІІ категорія

  • Мотинга Євгенія Анатоліївна - ІІ категорія

  • Пейчева Елеонора Валеріївна - спеціаліст

Методичне об'єднання вчителів

іноземних мов  

  • Ковальова Надія Петрівна - І категорія

  • Терзі Тетяна Федорівна - ІІ категорія

  • Чепой Вероніка Георгіївна - спеціаліст

  • Галушко Ганна Дмитрівна - ІІ категорія

  • Тришина Олександра Анатоліївна - спеціаліст

Методичне об'єднання

вчителів історії  

  • Кіркова Алла Миколаївна - вища категорія - вчитель-методист

  • Мінковська Марія Василівна -  вища категорія 

  • Надельнюк Діана Олександрівна - І категорія

Методичне об'єднання

вчителів математики  

  • Захарченко Юрій Маркович - вища категорія - вчитель-методист

  • Василіогло Валентина Василівна - вища категорія - старший вчитель

  • Кузьменко Юлія Володимирівна - І категорія

  • Гуцан  Юлія  Іванівна - І категорія - старший вчитель

Методичне об'єднання

вчителів  природничих наук 

  • Нєдєльчева Людмила Іванівна - вища категорія - вчитель-методист

  • Мунтян Наталія Георгіївна - спеціаліст

  • Горобієвська  Алла  Іванівна - І категорія - старший вчитель

  • Паньків Олена В'ячеславівна - І категорія - старший вчитель

  • Ромащук Оксана Миколаївна - І категорія

Методичне об'єднання

вчителів  інформатики 

  • ​Михайленко Валентина Миколаївна - І категорія - старший вчитель

  • Сотніченко Аліна Юріївна - бакалавр

  • Долапчі Євгенія Іванівна - ІІ категорія

  • Дмитришина Вікторія Олександрівна - спеціаліст

Методичне об'єднання вчителів

художньо-естетичного циклу 

  • ​Заболотня Лариса Василівна - спеціаліст

  • Бєлоус Антоніна Андріївна - ІІ категорія 

  • Долапчі Євгенія Іванівна - ІІ категорія

Методичне об'єднання вчителів

фізичної культури та ОБЖ

  • Шкьопу Микола Іванович - вища категорія -старший вчитель

  • Кіскіна Ганна Василівна - вища категорія - старший вчитель

  • Мунтян Наталія Георгіївна - спеціаліст 

Школа №11 Ізмаїл Одеська область

Адреса: Одеська область, місто Ізмаїл,

 проспект Суворова, 186

Телефони: 7-83-80 (директор),
7-83-70 (заступник з НВР, бухгалтерія)

Мікрорайон

обслуговання 

Деталі

  • Белая иконка facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now