НОВИНИ грудень 2019

Правильний вибір професії - головна складова успіху сучасної людини

     Яку освіту, досвід і навички дають перевагу? Як зробити правильний вибір з точки зору кар'єрних можливостей? Які ключові навички шукають роботодавці? Ситуація на ринку праці за кордоном і в економіці України постійно змінюється. Щоб реалізувати себе і досягти бажаних результатів, зробити правильний вибір щодо майбутньої професії, необхідно заздалегідь приділити цьому належну увагу.

    20 грудня співробітники Служби порятунку 101 провели  профорієнтаційну бесіду з учнямии 11 класу.  Завдання профорієнтації полягає в ознайомленні учнів з професіями та правилами їх вибору, вихованні спрямованості на самопізнання як основу професійного самовизначення; формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної професії, складати на цій основі реальний план оволодіння професією, а також забезпечення розвитку професійно важливих якостей особистості.

«Мій безпечний Новий рік!»

      20 грудня співробітники Служби порятунку 101 розпочали проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів для учнів загальноосвітніх закладів. Оскільки наближаються такі довгоочікувані Новорічні свята, рятувальники поставили собі за мету нагадати школярам як правильно прикрашати святкову ялинку, які прикраси є найнебезпечнішими та яку небезпеку приховують у собі піротехнічні вироби тощо.
     Фахівці ДСНС «стартували» із загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11, де поясняли учням, що сучасні гірлянди вимагають підвищеної уваги і залишати їх без нагляду та надовго увімкненими небезпечно. Діти дізналися і про небезпеку бенгальських вогнів та феєрверків. Також рятувальники розповіли присутнім про найчастіші причини пожеж, та нагадали про правила безпеки, котрих слід дотримуватися під час зимових канікул.
    Окремо рятувальники наголосили на безпечному поводженні під час використання піротехнічних виробів, особливо в період Новорічних та Різдвяних свят, коли цей товар користується найбільшим попитом.

   Наталья Гошкодер-Леонова                                                                                                                         Джерело

                                                                                                                                        

Акція "Подаруй дитині свято" 

      19 грудня для українців - нехай і не вихідний, але дуже бажаний і очікуваний день.  Діти його чекають перш за все - заради подарунків під подушкою. Втім, приємні сюрпризи вранці 19 грудня вже заведено готувати не лише дітворі, а й дорослим. У церквах у цей день проходять благодійні заходи, а в початкових школах діти нерідко пишуть листи Святому Миколаю.

      День святого Миколая, за переказами, свято особливе - з виконанням бажань і святою вірою в диво. Тому багато хто вважає своїм людським обов'язком доставити радість  діткам. Напередодні Дня святого Миколая і в сам святковий день в Ізмаїльському будинку дитини панує особлива атмосфера. Багато підприємців, державні установи та громадські організації, волонтери, просто окремі громадяни в ці дні допомогли Дому дитини. Учні нашої школи вирішили приєднатися до благодійної акції під назвою «Подаруй дитині свято», ставши помічником святого Миколая. 19 грудня приїхали до Дитячого будинку з подарунками.  Ми розуміємо, що подарунок один раз на рік не допоможе вирішити усіх проблем  дітей, що потребують допомоги, проте акція ґрунтується на давніх українських традиціях гуманізму і милосердя.

     Також наші старшокласники не забули і про молодших школярів. Лідери нашої школи, одягнувши костюми, пройшли по всіх класах з 1 по 4 й поздоровили малечу зі святом, чим дуже приємно  здивували їх.

Від хатинки до хатинки

Ходить Миколай —

Кожушок чарівний,

Срібна борода.

Він несе дарунки

Діточкам малим

І любов дарує

Українцям всім!

                                                                                                                                        

"Всеукраїнський  тиджень права 9грудня – 13 грудня 2019 " 

      В Україні з 9 грудня стартував Всеукраїнській тиждень права – масштабна серія заходів, покликаних сприяти підвищенню правової освіченості та правової свідомості громадян.

    Всеукраїнський тиждень права започатковано відповідно до Указу Президента України від  08.12.2008 №1149 «Про Всеукраїнський тиждень права», і проводиться він щороку в тиждень, що включає 10 грудня – Міжнародний день прав людини, який заснований 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН.

Двома роками раніше ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини, що стала першим міжнародним документом, в якому чітко сформульовані положення про права людини.

     Тиждень права – це масштабний захід, який об’єднує правників, органи влади, громадський сектор, міжнародних партнерів за для просвіти у сфері прав людини. До проведення заходів щорічно долучається велика кількість громадських та студентських організацій, юридичних компаній, закладів освіти, правників та активістів.

     Головні завдання Тижня – показати важливість правової освіти українців, виховувати в них повагу до закону та прав людини, залучити до участі в цікавих правових заходах.

     Наша школа також не залишилася  осторонь від цих подій, багато заплановано й проведено заходів, а саме Всеукраїнський урок «Права людини»,   конкурс стіннівок «Закон і право для всіх єдині», зустрічі з представником ГУ Національної поліції України в Одеській обл. Бочковарь  І.Г. на тему «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», а також зустріч з представником ювенальної  служби, старшим лейтенантом  Ізмаїльського відділу поліції Владичко  Ольгою Володимирівною на тему  «Права та обов’язки неповнолітніх». І на завершення тижня був проведений турнір «Юних правознавців» серед учнів 9х класів. Учні показали здатність відстоювати власну точку зору в ході жвавої дискусії. Як кращий доповідач відмічена Раділова Лариса, учениця 9-В кл, кращий опонент Жужуян Кристина , учениця 9-Б класу.                                                                                                                                          

"Туристичний  Кубок-2019 " 

         5 грудня 2019 року відбулося підведення підсумків відкритого міського Кубка-2019 зі спортивного туризму. В цьому році спортивно-туристичним клубом "Альгадра" (голова Тарас Михайленко) Палацу дітей та юнацтва було проведено 11 змагань (з техніки пішохідного, водного, велосипедного туризму).

      У загальному заліку I місце посіла команда ІПЛ, на II місці – команда ЗОШ №11, на III місці – команда ЗОШ №9.

Нагородження проходило за кожним видом туризму – в командному та особистому заліках (всього – 21 номінація).

В особистому заліку в цьому році відзначився Ізмаїльський політехнічний ліцей, представники якого завоювали всі призові місця: на першому місці – Ігор Урсу та Ольга Дорож, на другому – Єгор Трофимов та Софія Щукіна, на третьому – Максим Рябуха та Дарина Трофимова.

       Нагородження проводили члени суддівської колегії – Наталія та Андрій Фалалеєви, Ігор Чернов, Інна Павленко, Діна Євсєєва.

Переможці та призери в різних номінаціях отримали грамоти, медалі та кубки. Були відзначені тренери команд Алеся Василівна Барська (ІПЛ), Алла Іванівна Горобієвська (ЗОШ №11), Тетяна Сергіївна Осика (ЗОШ №9), а також директори шкіл Ольга Георгіївна Сіраєва (ІПЛ), Лариса Єгорівна Курис (ЗОШ №11), Василь Дмитрович Беркуца (ЗОШ №9) та директор ПДЮ Алла Тимофіївна Іванова – за підтримку туристського руху та сприяння спортсменам в змаганнях.

      Кубок-2019 завершено, але вже протягом місяця – щосуботи та неділі – в спортзалі ЗОШ №9 проходять тренувальні заняття з підготовки до першого виду змагань Кубка-2020 року – техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях.

Тамара Бобровська                                                                                                                                                               Джерело

"Гідна заміна  -  посвята у козачата" 

    Сьогодні 6 грудня  українці відзначають одне з найважливіших національних свят – День збройних сил України. Українське військо спирається на багатовікову історію та славні традиції.
  У четвер 5 грудня в переддень свята Збройних Сил України були проведені посвяти учнів початкових класів у малі козаки -  козачата. Загалом у козаки було прийнято 12 роїв (класів) з 2-х по 4-ті класи. Обряд посвяти проводили Отаман школи Валентин Назаров та Хорунжий (Наказний отаман) Євген Рябов.
      Під час посвяти учні доводили, що володіють знаннями про козаків, Україну та її державні символи і дійсно  гідні прийняти свої наймення козачат.
Захід був спрямований на розвиток та виховання  в учнів молодшої школи почуття патріотизму, національної гордості, любові до України і її Збройних Сил; розвитку бажання брати посильну участь у розбудові та зміцненні єдності нашої держави; формуванню ціннісного ставлення до держави, сім'ї, суспільства. За відгуками, організатори сподіваються, що захід сподобався дітлахам, а тепер вже дійсно козачатам.

           Щиро вітаємо всіх  з днем захисника Вітчизни!

           Тож бажаю вам щастя земного,

           Неба голубого, хліба запашного.

           І щоб козацькому роду не було переводу!

     Слава Україні!

1/12
 
 
 
 
 
 

Школа №11 Ізмаїл Одеська область

Адреса: Одеська область, місто Ізмаїл,

 проспект Суворова, 186

Телефони: 7-83-80 (директор),
7-83-70 (заступник з НВР, бухгалтерія)

Мікрорайон

обслуговання 

Деталі

  • Белая иконка facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
IMG-22799f501f7a270f91e2bf81eb32dccc-V