НОВИНИ грудень 2019

Правильний вибір професії - головна складова успіху сучасної людини

Яку освіту, досвід і навички дають перевагу? Як зробити правильний вибір з точки зору кар'єрних можливостей? Які ключові навички шукають роботодавці? Ситуація на ринку праці за кордоном і в економіці України постійно змінюється. Щоб реалізувати себе і досягти бажаних результатів, зробити правильний вибір щодо майбутньої професії, необхідно заздалегідь приділити цьому належну увагу.

20 грудня співробітники Служби порятунку 101 провели  профорієнтаційну бесіду з учнямии 11 класу.  Завдання профорієнтації полягає в ознайомленні учнів з професіями та правилами їх вибору, вихованні спрямованості на самопізнання як основу професійного самовизначення; формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної професії, складати на цій основі реальний план оволодіння професією, а також забезпечення розвитку професійно важливих якостей особистості.

«Мій безпечний Новий рік!»

20 грудня співробітники Служби порятунку 101 розпочали проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів для учнів загальноосвітніх закладів. Оскільки наближаються такі довгоочікувані Новорічні свята, рятувальники поставили собі за мету нагадати школярам як правильно прикрашати святкову ялинку, які прикраси є найнебезпечнішими та яку небезпеку приховують у собі піротехнічні вироби тощо.
     Фахівці ДСНС «стартували» із загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11, де поясняли учням, що сучасні гірлянди вимагають підвищеної уваги і залишати їх без нагляду та надовго увімкненими небезпечно. Діти дізналися і про небезпеку бенгальських вогнів та феєрверків. Також рятувальники розповіли присутнім про найчастіші причини пожеж, та нагадали про правила безпеки, котрих слід дотримуватися під час зимових канікул.
    Окремо рятувальники наголосили на безпечному поводженні під час використання піротехнічних виробів, особливо в період Новорічних та Різдвяних свят, коли цей товар користується найбільшим попитом.

Наталья Гошкодер-Леонова                                                                                                                         Джерело

Акція "Подаруй дитині свято"

19 грудня для українців - нехай і не вихідний, але дуже бажаний і очікуваний день.  Діти його чекають перш за все - заради подарунків під подушкою. Втім, приємні сюрпризи вранці 19 грудня вже заведено готувати не лише дітворі, а й дорослим. У церквах у цей день проходять благодійні заходи, а в початкових школах діти нерідко пишуть листи Святому Миколаю.

День святого Миколая, за переказами, свято особливе - з виконанням бажань і святою вірою в диво. Тому багато хто вважає своїм людським обов'язком доставити радість  діткам. Напередодні Дня святого Миколая і в сам святковий день в Ізмаїльському будинку дитини панує особлива атмосфера. Багато підприємців, державні установи та громадські організації, волонтери, просто окремі громадяни в ці дні допомогли Дому дитини. Учні нашої школи вирішили приєднатися до благодійної акції під назвою «Подаруй дитині свято», ставши помічником святого Миколая. 19 грудня приїхали до Дитячого будинку з подарунками.  Ми розуміємо, що подарунок один раз на рік не допоможе вирішити усіх проблем  дітей, що потребують допомоги, проте акція ґрунтується на давніх українських традиціях гуманізму і милосердя.

Також наші старшокласники не забули і про молодших школярів. Лідери нашої школи, одягнувши костюми, пройшли по всіх класах з 1 по 4 й поздоровили малечу зі святом, чим дуже приємно  здивували їх.

Від хатинки до хатинки

Ходить Миколай —