МЕТОДИЧНА     РОБОТА

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «УЧИТЕЛЬ РОКУ-2020»

    Цьогорічний 25-й конкурс проводитиметься у п’яти номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта», «Хімія».

    Відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року» з п’яти номінацій сформовано в Одеській області 40 зон  проведення першого туру конкурсу. З 18 по 22 листопада 2019 року 264 конкурсанта з Одеської області демонстрували педагогічну майстерність: рівень знаннєвої складової професійної компетентності, вміння адаптувати власну педагогічну ідею до специфіки навчальних тем та вікових особливостей учнів, використовувати в освітньому процесі сучасні методи, прийоми, форми та засоби навчання, застосовувати інноваційні освітні технології.

          На базі Татарбунарської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В.З.Тура змагалися 5 учителів хімії з м. Ізмаїл, Тарутинського і Татарбунарського районів. Ізмаїл представляла вчитель хімії ЗОШ №11 Ромащук Оксана Миколаївна, яка посіла  почесне ІV місце. Конкурсанти демонстрували досвід та професійні ідеї під час випробувань «Методичний експромт», «Практична робота», «Хімічний експеримент», «Майстер-клас» та «Урок».

     Отже, конкурс закінчився, але триває складний педагогічний процес і творче самовдосконалення наших педагогів. Зичимо всім педагогам творчого осяяння й нових технологій навчання, які роблять освітній процес привабливим, цікавим і мотивуючим для наших учнів.

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

1.  Освітній проект "На Урок"(журнал)  

2.  Міністерство освіти і науки  України

3.  Методические рекомендации - Osvita.ua

 

4.  Методичні рекомендації НУШ  

5. Проект  World ORT “ORT-STEM” направлен на развитие STEM-образования в школах 

Школа №11 Ізмаїл Одеська область

Адреса: Одеська область, місто Ізмаїл,

 проспект Суворова, 186

Телефони: 7-83-80 (директор),
7-83-70 (заступник з НВР, бухгалтерія)

Мікрорайон

обслуговання 

Деталі

  • Белая иконка facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now