Новини  лютий-березень 2020

Шевченківські дні у школі

З 2 по 11 березня у ЗОШ 11 відзначалися Шевченківські дні. Протягом цього часу проводилися різноманітні цікаві заходи: конкурс серед учнів школи на кращого декламатора творів Т.Г.Шевченка, вікторина "Що ти знаєш про Т.Г.Шевченка?" (вчитель Мотинга Є.А.). Учні 9-В класу під керівництвом учителя Титаренко Л.А. підготували і провели усний  журнал "Шануймо Кобзаря". Вчителем Дженковою М.Б. був проведений відкритий урок у 6-Б класі з теми "Заперечні займенники".
Коридори школи прикрашали стіннівки та малюнки, які школярі створили за мотивами життя і творчості великого Кобзаря українського народу.

Дізнатися щось нове про легендарного поета і художника можна було, ознайомившись із інфо-калейдоскопом #tarasshevchenko, на якому, окрім цікавих фактів, були вміщені QR-коди із посиланням на сайти з корисною інформацією. Учні 9-Б класу були учасниками літературної гри "Кобзар" Шевченка -для душі розмова, на яку люб'язно запросили бібліотекарі Дитяча бібліотека-філія 4 м. Ізмаїл.
   На жаль, через початок карантину не всі заплановані заходи були проведені, але найголовніше те, що в одинадцятій школі вшановують пам'ять великого сина України і в повній мірі розуміють слова Максима Рильського: "Народ Шевченка не забуває і ніколи не забуде. Поет живе в серцях свого народу".

VI сезон "Що? Де? Коли?"

«- Шостий  сезон весняних ігор «Що? Де? Коли?». Знавці проти глядачів! Граємо до 6 очок!»

Серії ігор інтелектуального клубу «Що? Де? Коли? » проходять в  школі  №11 з 2015 року. І до цього дня, школярі 9- 11 класів з нетерпінням чекають ігри, а особливо протистояння арбітрів проти знаменитої команди вчителів «Інтрига». Постійні автори питань - Паньків Олена В'ячеславівна (вчитель біології) та Горобієвська Алла Іванівна (вчитель географії), протягом років є ініціаторами ігор. Питання вчителів є ​​«вишенькою на торті», завжди насторожують учнів задуматися над поставленим питанням.

У процесі ігор озвучувалися цікаві питання від вчителів: Кіркової А.Н.(вч. історії), Мотингі Є.А.(вч.зарубіжної літератури), Ковальової Н.П.(вч.іноземної мови), Титаренко Л.А. (вч.літератури), Михайленко В.М. (вч.інформатики), учня десятого класу Рябова Євгена, учнів одинадцятого класу Чебана Дмитра, Чаленко Ольги.

В інтелектуальній грі брали участь збірні команди 9 - 11 класів. Всі збірні показали свої знання, вміння, логічне мислення і швидкість думки. Перемогти арбітрів вдалося збірним 9-Б і 10 класу, та команді «Інтрига».

Визначити яке питання найкраще було дуже складно. Кожне питання було по-своєму цікавий і пізнавальний. Учасникам ігор дуже сподобалася дружня обстановка і бойовий дух. Учні нашої школи цікавляться такими конкурсами, де вони можуть себе проявити розумово, відчути себе однією командою і набратися досвіду.

Тиждень інформатики

Традицією в нашій школі є щорічне проведення предметних тижнів, зокрема тижня інформатики, в цьому році він проходив з 24 лютого по 28 лютого 2020 року. Це дійсно корисно, вносить різноманітність у шкільне життя. Підвищує рівень знань учнів з інформатики. Розвиває творчі й інтелектуальні здібності дітей, інтерес до вивчення інформатики, самостійність та наполегливість. Виховує вміння працювати в групах, почуття відповідальності.Під час тижня було проведено багато цікавих та різноманітних заходів.

Учні 5- 11класів брали у конкурсі плакатів "Ми за Безпечний Інтернет". Плакати були виставлені в холі школи та на сайті школи. Переможців визначено онлайн-голосуванням у двох вікових категоріях: 5-7класи та 8-11класи. Переможцями стали Маслов Артем 6-Акл та  учні 11класу. Детальніше з результатами голосування можна ознайомитися тут

Учні 6-11 прийняли участь у конкурсі на найкращій відеоролик про свій клас Робота повинна була бути не більше 5хв., фото, відео, текст, музика. Роботи учнів були дуже яскравими, кожна неповторна за своїм змістом. Членам жюрі було складно обрати найкращій ролик, тому переможцями стали 6-Б, 7-Б, 8-Б, та 9-Б класи.

Для учнів 8-9 класів був проведений Брейн-ринг «Незвичайна інформатика», на якому діти проявили неабиякі здібності, кмітливість, та знання з вивченого матеріалу.

Протягом цілого тижня учні 10 та 11 класів проводили Усний журнал « Інтернет-залежність від смартфона» та Усний журнал «Телефонний етикет» в усіх паралелях нашої школи.

Програма Мережних академій Cisco, Кіберполіція України та провідні університети країни за підтримки Інституту модернізації змісту освіти, запросили школярів 8-11 класів, учнів професійно-технічних ліцеїв та студентів коледжів приєднатися до онлайн-уроку "Інтернет: як безпечно грати, навчатися і працювати". В цьому заході прийняли участь учні 9-11 класів.

Вікторина «Ти , я і інформатика» , відеофільм «Казка про комп’ютер»,, виставка малюнків "Комп'ютерний світ" для учнів молодшої школи

Активних учасників та переможців конкурсів нагороджено грамотами та призами.