НОВИНИ  листопад 2019

"І етап  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН міста Ізмаїла" 

      19 листопада 2019 року Ізмаїльський державний гуманітарний університет вітав у своїх стінах юних дослідників – школярів міських загальноосвітніх закладів, які  поглиблено вивчають улюблені предмети й в дослідницьких проектах представили своє бачення наукової проблематики.   На базі ІДГУ проведено І етап  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН міста Ізмаїла за науковими напрямами: мовознавство, українська мова, російська мова, англійська мова, українська література, світова література, фольклористика, історія України, всесвітня історія, етнологія, соціологія, правознавство, мистецтвознавство.

        Серед учасників була учениця нашої школи Мордар Альона, учениця 9-А класу,  яка посіла І місце в секції правознавство,  І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів МАН (керівник учитель історії та права Минковська М.В).   

         Нагородження переможців відбулося  26 листопада в ЗОШ №10, де Альона отримала диплом І ступеня від відділу освіти м.Ізмаїл.

 У п'ятницю, 6 грудня, роботи-переможниці першого (міського) етапу будуть відправлені в Одесу для участі у другому (заочному) етапі конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України. Поздоровляємо Альону та її керівника з заслуженої перемогою та бажаємо успіху в наступному етапі.

1/5

"Молодь обирає здоров’я!"  - "НОВЕ ПОКОЛІННЯ" 

         Підготовчий етап шістнадцятого за рахунком фестивалю йшов три місяці. Сотні дітей пройшли тренінговий курс за програмою "Рівний – рівному", причому інструкторами були їх же ровесники. У програму фестивалю  увійшли: вікторина "Здоровий спосіб життя", конкурс плакатів, конкурс фотографій тощо. 25 листопада пройшли відбіркові тури міні-композицій (виступи на тему здорового способу життя). У фінал конкурсу вийшли п'ять команд: ЗОШ №8 «Dream Team», ЗОШ №4 «Нова хвиля», ЗОШ №10 «Здравушка», ЗОШ №11 «Нове покоління», ЗОШ №14 «Нова хвиля».

     Заключна частина фестивалю у вигляді великого концерту відбулася 29 листопада 2019 року в Палаці культури імені Т.Г.Шевченка. Команда нашої школи зайняла почесне ІІІ місце серед  шкіл міста. Нашою командою була піднята  незвичайна тема для цього фестивалю, але дуже розповсюджена – тема «Екстремальні  селфі» та інтернет-залежність. Також команда отримала кубок «Надія року» і грамоту за ІІІ місце у конкурсі плакатів.

     От який відгук дає одна з учасниць «Нового покоління»:  «Молодь обирає здоров’я  - надзвичайно крутий фестиваль, який дає дуже цінний досвід. Ми вчимося слухати, відчувати один одного  та працювати в одній команді. Не дивлячись на деякі непорозуміння, ми стали як одна сім’я. Мені дуже сподобалося брати участь у цьому фестивалі, ми своїм прикладом показуємо що, здоровий спосіб життя - це чудово. Ретельний, багатоденний підготовчий процес виступу на головній сцені  міста – сцені Палацу культури ім. Т.Г.Шевченка, був дуже хвилюючим. Коли наша команда вийшла на  сцену, ми повністю розчинилися, «кайфували» від цієї атмосфери та «драйвового» настрою, який панував в залі серед глядачів. Від імені команди висловлюю велику вдячність педагогу-організатору  Катерині Іванівні Ткачук та хореографу Олені Степанівні Андрієвій  за допомогу у підготовці у фестивалі.»

1/11

"Не погасити пам’яті вогонь " 

      23 листопада в Україні відзначають День пам’яті жертв голодоморів 1932–1933 років. День пам'яті жертв голодоморів відзначається щорічно в четверту суботу листопада на підставі президентських указів 1998 та 2007 років.
Вшанувати пам’ять загиблих від штучного голоду, організованого радянською владою, закликав днями Український інститут національної пам’яті.

    Наша школа також не залишилася осторонь, в актовій залі, на передодні 21 листопада 2019р., відбувся концерт- реквієм «Не погасити пам’яті вогонь», підготовлений учнями 11 класу під керівництвом вчителя історії Надельнюк Д.О. Метою цього заходу було донести до широкої аудиторії об’єктивної інформації про трагічні події голодомору, що стали наслідком злочинних вчинених комуністичним-тоталітарним режимом. Організована виставка художньої та публіцистичної літератури «Голодомор – страшна сторінка нашої історії», також в холі школи – тематичні стіннівки та плакати. Класними керівниками проведено ряд «уроків пам’яті» за темами: «Страждання, муки й горе мого народу», «Голодомор – страшна сторінка нашої історії».

1/10

"День Гідності та Свободи " 

      21 листопада, вшановується патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го і восени-взимку 2014 року захистили національні інтереси української держави та її європейський вибір. 21 листопада шанують пам’ять тих, хто віддав своє життя заради вільної України. В День Гідності та Свободи в містах України проводять урочисті заходи та концерти, до пам’ятників загиблим учасникам Революції Гідності приносять квіти і лампадки. Громадські організації та активісти влаштовують тематичні виставки, флешмоби та акції. В холі школи організована виставка тематичних стіннівок та плакітів за тематикою «Патріотизм та підростаюче покоління» та проведені класні години " Гідні бути українцями!"
 

1/5

"Відповідальність підклітка за порушення закону" 

      З 18.11.11 по 22.11.19 проходив тиждень правового виховання.  Для Учнів   8х організована зустріч з представником ГУ національної поліції в Одеській області Бочковарь І.Г., який провів лекцію-бесіду «Відповідальність підклітка за порушення закону». Виступ Іван Георговича супроводжувався презентацією на екрані, що дуже наглядно пояснювало основні тези.

     Школярів поінформовано про те, що не зважаючи на те, що особа до 18 років є неповнолітньою, закон наділяє її певним об’ємом прав. Ряд прав у дитини виникає від народження. Зі збільшенням віку дитини збільшується і об’єм прав. Радикально змінюється правовий статус дитини з 14 років. Поряд з правами неповнолітні мають певний ряд обов’язків, а також самостійно можуть відповідати за свої вчинки. З учнями обговорено питання відповідальності неповнолітніх за вчинення адміністративних правопорушень та злочинів, а також відбування покарань неповнолітніми. Дітям було наголошено про те, що за вчинення хуліганських дій в Україні існує як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

1/5

"Бринить, співає наша мова, чарує, тішить і п'янить" - тиждень Української писемності та мови в школі

     З 4 по 8 листопада в ЗОШ №11 проходив тиждень Української писемності та мови. Метою тижня, було, донести до свідомості учнів виникнення свята – Дня української писемності та мови, вшанувати пам’ять славнозвісних просвітителів   слов’ян – Кирила та Мефодія, ознайомити з історією їх життя, розповісти про видатного давньоруського     письменника - літописця Нестора та великого мецената Петра Яцика , з’ясувати виникнення письма, витоки нашої мови і її місце серед інших слов’янських мов.

     Яскраві учнівські стіннівки, присвячені рідній мові, і сьогодні милують око і вражають цікавим матеріалом. Але найяскравішими заходами тижня були, звичайно, святкові змагання, що традиційно проводилися для учнів, а саме: 7.11.19  проходив мовознавчий турнір «Мова – коштовний скарб народу» серед учнів 7х класів, які проявили не аби-які творчі та інтелектуальні здібності при виконанні завдань; 8.11.19 відбувся незвичайний флешмоб Української поезії. Діти із задоволенням читали вірші не тільки українських письменників, а які вони написали самі. Треба зазначити, в флешмобі брали участь не тільки учні, а й вчителі школи, адже поезія подобається всім.   В бібліотеці відбулася тематична виставка художньої, наукової, публіцистичної літератури, присвячена Дню української писемності та мови. Протягом  тижня проходили виховні години до Дня української писемності та мови: «Рідна мова солов’їна!», Історія народних свят і обрядів», «Без мови й народу нашого нема».

  8 листопада учні 10 класу та вчителі школи долучилися до написання всеукраїнського диктанту національної єдності, щоб об’єднатися навколо українського слова, щоб бути солідарними з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків. 

     Любіть Україну у сні й наяву,

Вишневу свою Україну,

Красу її вічно живу і нову, 

І мову її солов'їну...

( Володимир Сосюра)

Школа №11 Ізмаїл Одеська область

Адреса: Одеська область, місто Ізмаїл,

 проспект Суворова, 186

Телефони: 7-83-80 (директор),
7-83-70 (заступник з НВР, бухгалтерія)

Мікрорайон

обслуговання 

Деталі

  • Белая иконка facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now