Умови конкурсу Плакатів «Ми за Безпечний інтернет!»

Конкурс який об'єднує всіх, хто користується інтернетом, та допомагає учням отримувати максимум користі, часу,  проведеного за комп'ютером. Головна мета — нагадати про необхідність інформування учнів про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутися в інтернеті. Допомогти школярам засвоїти правила поведінки в мережі, актуалізувати та закріпити знання про безпеку в онлайні, отримані раніше. Наш конкурс допоможе сформувати інформаційну грамотність, яка рятуватиме учнів від неприємностей, що можуть очікувати в інтернеті.

В основі завдання  — не тільки шкільна програма з інформатики, а цікаві та важливі питання, з якими стикається кожна людина, коли користується комп'ютером, планшетом, смартфоном та виходить в інтернет.

Умови участі в Конкурсі

1.        Учасники Конкурсу: учні 5 -11 класів;

Підведення підсумків Конкурсу проходитиме у 2-х категоріях: 5-7класи, та 8-11 класи. Кожному учаснику Конкурсу надається право проявити свої творчі здібності.

2.        Розмір плакату чітко визначений: формат А3 або А2

3.           Плакати приймаються до 24 лютого включно (каб.№3)

4.           Конкурсні плакати мають подаватися обов’язково підписані (Клас, прізвище  та ім’я)

Умови проведення Конкурсу

1.  Конкурс триватиме з 24 лютого  по 28 лютого 2020 року

2.  Голосування  буде відбуватися на сайті ЗОШ №11 https://www.school11izm.com.ua/

3.  Переможе той Учасник, який за свій плакат  набере найбільшу кількість голосів.

4.  Визначення переможців шляхом оцінювання членами журі та голосування на сайті буде здійснюватися до 29 лютого 2020 року. Результати голосування будуть оприлюднені на сайті школи та в групі школи на Facebook.

5.  Нагородження переможців буде проводитись 2 березня 2020 року.

6.  Переможці Конкурсу будуть урочисто оголошені та нагороджені відповідними Грамотами та Призами.

Умови голосування

1.        Зайдіть на сайт школи за адресою https://www.school11izm.com.ua/ ( зайти на сайт зі смартфона)

2.        Зайдіть на сторінку КОНКУРС

3.        Перегляньте  уважно Плакати які приймають участь у конкурсі. Кожен плакат має свій НОМЕР (№)

4.        Щоб проголосувати, необхідно обрати 3 різних номери плакатів, які на вашу думку є найкращими. У випадку меншої кількості номерів у одному коментарі – голос не буде враховано, а у випадку більшої кількості, враховуватися будуть  тільки три перші.

5.  Внизу знайдіть посилання на кнопку ВАЙБЕР та натисніть щоб приєднатися до голосування.

6.        Голосування буде завершено 28 лютого 2020!!!

7.        Голосувати з одного номера телефону можна один раз за добу!