Вас вітає шкільна бібліотека школи

Уроки добра

    04 жовтня у світі відзначають Всесвітній день тварин (англ. World Animal Day) — міжнародний день, спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту. 

    У школах України пропонувалося  провести Всеукраїнський урок доброти на честь Всесвітнього дня тварин (4 жовтня). Урок  присвячений гуманному та відповідальному ставленню до тварин. 

    Завiдувачкою бiблiотеки ЗОШ 11 в 5-х класах були проведенi уроки добра "Не зрозумiло, як в свiтi величезному немає мicця собакам i кiшкам безпритульним". Метою цих заходiв було привертання уваги молодого поколiння до проблем безпритульних тварин та  розвивати в дiтях почуття доброти та милосердя.   

       Під час уроку розглядалися такі гострі проблеми як спричинення жорстокості тваринам, недоброзичливе та негуманне до них ставлення. Були обговорені питання уважного, любовного та дбайливого ставлення до тварин, поваги до їхнього життя, сприяння їхньому благу. Учні розповідали про своїх домашніх улюбленців, читали вірші про тварин та демонстрували малюнки свої улюбленців. Діти ще раз переконалися в тому, що відповідальне та гуманне ставлення до тварин, піклування про них робить наш світ кращим.  

Свято  "Казкове лото"

    18 березня в рамках Тижня Книги в актовому залі ЗОШ 11 було  проведено дитяче свято "Казкове лото" за за казками К.Чуковського.  Команди других класів завзято, весело і дуже барвисто змагалися між собою.  Були проведені конкурси: капітанів, домашнє завдання, команди підготували чудові роботи і захистили їх, презентували свої команди, відповідали на питання вікторини.  Було цікаво і весело.  Величезне спасибі за підготовку хлопців і активне їх участь класним керівникам 2-х класів і батькам.

      Школа  для кожного з нас - це, без перебільшень,  цілий Всесвіт, який складається з монументальної відданості  багатьох фахівців. Той, хто присвятив своє життя педагогічній справі, жертовно  "палає" кожного дня. І неможливо порівняти важливість та неоціненність цієї роботи, бо школа - це інститут дитячої душі, яку треба плекати та виховувати через Слово, КНИГУ. Вірним провідником у стінах шкільного закладу до знань  виступає не тільки вчитель , а й шкільний бібліотекар.
      У нашій школі протягом багатьох років  Тетяна Леонідівна Краснонос самовіддано працює на цій посаді. У бібліотечній кімнаті їй вдалося створити казковий світ, розмальований яскравими фарбами, де панує атмосфера затишку та величності світу Книги, де кожен знайде відповіді на свої запитання. 
Але робота Тетяни Леонідівни не обмежується лише спартанським порядком на книжкових полицях. Літературні зустрічі, відкриті уроки , виховні заходи до святкових дат видатних письменників та поетів, вікторини, театралізовані вистави - це той неповний перелік заходів , який щоденно планує Тетяна Леонідівна  та реалізовує їх у своїй роботі. 
     За що ми їй щиро вдячні та бажаємо нових звершень.       

Шукачі пригод 

   18 березня в рамках Тижня Книги між 6-ми класами була проведена гра Шукачі пригод за творами письменників-ювілярів Д. Дефо, М. Твена і Ж. Верна.  змагалися команди з запалом.  Дуже приємно, що команди показали себе не тільки знавцями творів і біографій авторів, а й креативно підійшли до домашнього завдання.  Спасибі класним керівникам за допомогу своїм класам.

Школа №11 Ізмаїл Одеська область

Адреса: Одеська область, місто Ізмаїл,

 проспект Суворова, 186

Телефони: 7-83-80 (директор),
7-83-70 (заступник з НВР, бухгалтерія)

Мікрорайон

обслуговання 

Деталі

  • Белая иконка facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now